tersane-atolyeler

Atölyeler

tersane-celik-aluminyum

ÇELİK & ALUMİNYUM

Yeni imalat ve tadilatlarda her türlü aluminyum ve çelik plakanın bilgisayar ortamında kesilmesi, konusunda uzman sertifikalı teknik ekibimiz tarafından uluslararası standartlarda kusursuz kaynak uygulaması.

MEKANİK

Yat makina ve hidrolik sistemlerine hakim teknik ekibimiz, tam donanımlı atölyemizde her türlü mekanik tesisat ve donanımının uluslararası standartlara uygun olarak projelendirilmesi, montajı, tamir bakımının yanı sıra hidrolik sistemler, güverte donanımları, paslanmaz çelik aksam, boru tesisatı montaj, bakım ve tamir ihtiyaçlarınızı karşılar.
tersane-mekanik
tersane-ahsap

AHŞABİYE VE İÇ TASARIM

Mekanları kullanım ihtiyaçlarınız ve zevkinize göre tasarlayıp, kusursuz işçilik ve malzemeyle imalat yapıyoruz. Atölyemiz yat imalat ve yenileme projeleri dışında, otel ve konut projelerinizde de üretim ve montaj hizmeti vermektedir.

ELEKTRİK

Basit ya da sofistike elektrik projelerinin uygulanması, tamiratının yanı sıra yata özel elektrik panellerin, konsolların projelendirilmesini ve imalatını uluslararası standartlarda yapmaktayız.
tersane-elektrik
tersane-boya

BOYA

Konusunda deneyimli ekibimizce yüksek standartlarda, tüm yatlara, vernik, boya, macun, zehirli boya uygulamaları profesyonelce yapılmaktadır.

YAT MALZEMELERİ

Tüm deniz malzemelerini geniş bir yelpazede ve stoklu olarak sunan TEKNOEGE ve TEKNOMARIN’den yatınızı için aradığınız her türlü malzemeyi uygun fiyatlara hızlı bir şekilde tedarik etmek mümkündür.
tersane-teknomarin
Sitemizdeki hizmetlerimizi daha etkin bir şekilde sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Politikası sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Kabul Ediyorum