yat-yapimi

YAT YAPIMI

1976 yılından bugüne , yat inşa sektöründe imza attığımız ilklerle, uzunlukları 20 ile 70 m arasında değişen 40 dan fazla dünya standartlarında özel ve ticari yatlar inşa ederek Amerika’dan Rusya’ya, Maldivler’den Karayiplere olmak üzere dünyanın dört bir yanına ihraç ettik.

34 m boyunda Olde Salt 2016 yılında, International Yacht & Aviation Awards'da 30 - 40 m kategorisinde DÜNYA BİRİNCİSİ olmuş, World Superyacht Awards'da ilk 7 ye girerek finale kalmış , International Superyacht Society tarafından da 24 – 40 m motoryat kategorisinde en iyi tasarım ödülüne aday gösterilen 7 yat arasındadır.

The Superyacht Report’ın araştırmasına göre son 20 yılda, 30 m üzerinde yelkenli mega yat üreten dünya tersaneleri içerisinde EGE YAT olarak 10. sırada yer aldık. Superyacht Index’in yaptığı çalışmada ; dünyanın en büyük yelkenlileri arasında inşa ettiğimiz 57 m Montigne 19. sırada, 50 m Galileo 28. sırada yer almıştır.

Stil, lüks ve konforu bir araya getirdiğimiz, üstün teknik donanıma sahip, beklenti ve beğenilerinize göre kişiselleştirilmiş, hayalinizdeki eşsiz yatın inşa edilmesi için en doğru yerdesiniz. Kendimize ait 20.000 m2 alana kurulmuş Ören – Bodrum’da bulunan tersanemiz, uzman işgücü ve atölyelerimizle anahtar teslim yat inşa projeleriniz için hizmetinizdedir.
Sitemizdeki hizmetlerimizi daha etkin bir şekilde sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Politikası sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Kabul Ediyorum