yatimi-satmak-istiyorum

Yatımı Satmak İstiyorum

40 yılı aşan deneyimimiz ve dünyanın hemen her yerinden sektör lideri çözüm ortaklarımızla oluşturduğumuz kapsamlı yat ve müşteri portföyümüz, sahip olduğumuz gelişmiş pazarlama ağımızla,gerek alıcıların gerekse satıcıların ilk tercihiyiz. Her yat için farklılık gösteren etkin pazarlama yöntemlerimizle, yatınızı doğru fiyata, EGE YAT güvencesi ile hızlı bir şekilde satışını sağlıyoruz.

Yatınızın görünürlüğünü ;
  • Kendi sitemiz ve üyesi olduğumuz uluslararası yat satış portallarında listeleyerek
  • Sektörel dergi ve gazetelere ilan vererek
  • Sektörel fuarlara katılarak
  • Portföyümüzde bulunan yerli ve yabancı 50.000 den fazla potansiyel alıcılara sirkülerler göndererek
arttırıyoruz... Açık bir şekilde pazarlanması istenmeyen yatların potansiyel alıcılarıyla birebir iletişime geçiyoruz.
Yatlarla ilgili detaylı bilgi ve fotoğraflardan oluşan sunum dosyaları ve broşürlerin hazırlanması, yatın potansiyel alıcılara gösterilmesi, pazarlıkların yürütülmesi, satış sözleşmelerinin yapılması, formalitelerin takibinin yanı sıra müşteri talepleri doğrultusunda,yat kaydı, renovasyon, kışlama, charter pazarlaması, yat yönetimi gibi satışı tamamlayıcı hizmetlerimiz de bulunmakta.

Siz de yatınızı satmayı düşünüyorsanız lütfen nihan@egeyat.com.tr ye yatınızla ilgili bilgi ve fotografları iletiniz, sizinle irtibata geçelim.
Sitemizdeki hizmetlerimizi daha etkin bir şekilde sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Politikası sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Kabul Ediyorum